Wyjazd do Paryża i Disneylandu.

Witajcie kochani! Ale się za Wami stęskniłam! Przeprzaszam, że nie pisałam taki kawał czasu, ale miałam problemy, bo komputer mi się nie załadowywał. Ale do rzeczy. Jak sam tytuł mówi, otóż tak. Leciałam do FRANCJI!!! :D Dlatego chciałam Wam opowiedzieć: jak minęła pierwsza podróż samolotem, jaki mieliśmy hotel, zwiedzanie Disneylandu, roller coastery, ogólne wrażenia i tp. A więć zaczynamy!

Pierwsze o czym Wam opowiem to wrażenia z Warszawy ponieważ lecieliśmy z warszawskiego lotniska ,,Fryderyka Chopina" i pozwiedzaliśmi trochę. A oto zdjęcia.

I jak zdjęcia? Mam nadzieję, że się spodobały. Mi najbardziej podoba się te z pandą. :D

Ale teraz dalej, zdjęcia z lotniska i samolotu.

Tak, wiem co sobie myślicie. Świetne widoki nie? A wiecie co było jeszcze fajne w tym samolocie? Dla każdego pasażera dawali po jednym PrincePolo. :)

Teraz przechodzimy do Disneylandu.

I jak się podobają? A to dopiero początek. :D

Disneylandzie jak widać na zdjęciach spotkaliśmy właśnie Sticha, Roszpunkę i innych ale to w następnych zdjęciach.

Na pierwszych zdjęciach widać też pokaz kaskaderski, który średnio mi się podobał ale był spoko. I te zdjęcia z Krainy Lody są z parady. Normalnie CUDO! Tak mi się podobało i leciała taka fajna piosenka!

Teraz przechodzimy do hotelu i dalszego Disneylandu.

Tak, i oczywiście gość którego nie można było zapomnieć: Myszka Mickey! Tak było super!

A te zdjęcie pochodzi z roller coastera, którego wszyscy się baliśmy... tak jak widać na zdjęciu...

I teraz ostatnie wrażenia z samego Starego miasta Paryża.

Nie źle, co? Tyle wrażeń na dwa dni... Chciałabym znów tam polecieć, ale cóż to co dobre nie trwa wiecznie... Ja także pokaże jeszcze tylko zdjęcie u bazy pilota, widok z samolotu i też lecę. Papatki. :*

A zapomniałabym jeszcze napisać, że po drodze do samochodu wiozącego nas do domu spotkaliśmy Szymona Hołownię z ,,Mam Talent".

Write a comment

Comments: 3
 • #1

  Natan (Saturday, 17 May 2014 12:12)

  Hey! Właśnie z mamą oglądamy i czytamy twojego bloga...no i dodajemy do obserwowanych.:) Ja mam teraz lenia i nie za dobrze się czuję więc później uzupełnię blog o disneyland. Masz super fotki:)

 • #2

  J.O. (Saturday, 17 May 2014 15:01)

  Marysiu, cieszę się, że tak świetnie się bawiłaś.

 • #3

  Sama wiesz ;) (Sunday, 15 June 2014 15:14)

  Zazdroszcze C: