Afromental.

Hej! Dzisiaj w szpitalu był Afromental! Nie wiecie kto to? Afromental to zespół w którym grają tacy chłopacy z ksywkami tych, których ja znam to:

Tomek ,,Tomson" Lach, Bartek ,,Śniady" Śniadecki, Tomek ,,Torresiwo" Torres, Wojtek ,,Lajan" Witczak, Grzegorz ,,Dziamas" Dziamka, mój ulubiony Aleksander ,,Baron" Milwiw-Baron i oczywiście Wojtek ,,Łozo" Łozowski. Niestety Łoza nie było :(, jest w Stanach Zjednoczonych pewnie na wakacjach, ale byli też inni, prawda? :) Jak wszyscy mieli zadawać pytania nikt nie chciał się pytać, a skoro nikt nie chciał ja zadawałam, a Baron powiedział:

- Zazdroszczę Wam takiej reprezentanki. 

Zrobiło mi się miło. :D Później jeszcze zaśpiewali piosenkę, wszyscy robili sobie zdjęcia dostawali autografy i chłopaki musieli już jechać, a to dlatego bo mają dzisiaj występ Olsztyńskim Amfiteatrze i muszą zrobić sobie próbe i odpocząć. Jeśli chcecie tylko informuje w ,,Panoramie" i ,,tvpOlsztyn" chyba o 18:00 lub po będą wiadomości  o tym, że Afromental odwiedził oddział onkologi i chematologi w szpitalu dziecięcym w Olsztynie i może zobaczycie mnie :), a jeśli zobaczycie to napiszcie w komentarzach. 

Pa pa!

Marysia

Aaaaa już bym zapomniała i pan murzyn. Tak w ogóle to Tomson i Baron byli trenerami w bitwie na głosy i ten ,,pan murzyn" jest z ich grupy. 

Write a comment

Comments: 2
  • #1

    Karolina Giedz (Tuesday, 09 July 2013)

    Extra Marysiu! Pozdrawiam:D

  • #2

    J.O. (Saturday, 13 July 2013 22:44)

    Ale masz przygody ! Brawo za odwagę i zadawanie pytań. Napisz o co pytałaś chłopaków.